קניית מאמרים במבצע!

רוצים לנסות אותנו? בצעו כעת קניית מאמרים במחיר מיוחד וקבלו:

 • מחיר ללא תחרות - מיד בהזמנה זו!
 • מאמרים איכותיים - עם אחריות תיקונים!
 • מאמר במתנה ברכישת החבילה הבאה - חינם!
 • שירות חם ואישי מאת מנהל פרויקט צמוד - בכל עת!
 • עד 200 ₪ זיכוי בהזמנת חבילת מאמרים נוספת - מתנה!

מחירון קניית מאמרים במבצע הכרות:

מחירון כתיבת מאמרים במבצע הכרות
 • המחיר אינו כולל מע"מ.
 • קניית מאמרים הינה במבצע רק למשך עוד 4 ימים!
 • מחיר המבצע הינו עבור ההזמנה הראשונה בלבד.
 • הזיכוי על סך עד 200 ₪ הינו לרוכשים חבילת מאמרים דרך האתר בתוך 45 יום מביצוע הזמנה זו. ההטבה של מאמר במתנה הינה לרוכשי חבילת מאמרים דרך האתר בכל שלב בעתיד.
עוד פרטים על כתיבת מאמרים
פנו כעת לפרטים על קניית מאמרים!
עוד פרטים על כתיבת מאמרים
 
זו ההזדמנות שלך להוזיל את העלויות וגם לקבל:
 • מאמר נוסף במתנה! בהזמנת החבילה הבאה.
 • הנחה נוספת של עד 200 ₪ בהתאם לגודל החבילה.
 

מאמרים לדוגמא שסופקו במסגרת המבצע -

 
 
 

קניית מאמרים במבצע - כל התשובות על קניית מאמרים מקוריים.

 

שאלה ראשונה, למה המחיר שלכם על קניית מאמרים הנו כה נמוך?

 
בפשטות, זה משתלם לנו לטווח הארוך :)
אנחנו יודעים שאחרי שקיבלת מאיתנו שירות פעם אחת, לא יתחשק לך לקנות מאמרים באף מקום אחר!

רוצה לשמוע עוד אודות קניית מאמרים?
צור קשר כעת בטלפון 0722-825-825 ונציגינו ישמחו לספק לך את כל התשובות לכל השאלות.

לתשומת לבך! כדאי למהר, המחיר הנוכחי בתוקף למשך עוד 4 ימים בלבד!
שאלות בנוגע למבצע מאמרים שיווקיים
 

שמעתי שאתם מספקים אחריות על קניית המאמרים?

 
נכון! קניית מאמרים ב-Doctor Words מגיעה עם אחריות.

כל פריט תוכן שמסופק על ידי הדוקטור מגיע עם התחייבות לתיקונים במידת הנדרש.
כפי שתוכלו לקרוא בהמשך, נדיר שהדוקטור מתבקש לתקן מאמר שסופק, עקב התהליך המקיף שהמאמרים עוברים
טרם הם מוגשים ללקוח

זקוקים לייעוץ? נשמח לסייע בכל נושא!
לפרטים על קניית מאמרים במבצע, פנה לנציגינו כעת בטלפון
 0722-825-825 ונוכל להעמיד לרשותך את כל המידע.
מאמרים שיווקיים באחריות
 

כמה זמן זה לוקח?

 
מעל הכל - הדוקטור לא מתפשר על האיכות.

כל עוד המהירות לא באה על חשבון האיכות אזי בכוונתנו לספק את המאמרים שלך בהקדם האפשרי:
 • בתוך 7-10 ימי עסקים בהזמנות קטנות (עד 10 מאמרים).
 • בתוך 10-21 ימי עסקים בהזמנות גדולות (מעל 10 מאמרים).
וזאת לאחר קבלת האפיון אונליין באתר על ידי מנהלי הפרויקטים שלנו.
גם בקשות לקניית מאמרים בדדליין מסוים מתקבלות בברכה והדוקטור יבדוק אם ניתן לעמוד בדדליין שלך.
 
רוצה לקנות מאמרים שיוגשו בדדליין מסוים?
צור קשר כעת בטלפון 0722-825-825 או מלא את הפרטים הבאים ונציגינו יחזרו אליך!
מאמרים שיווקיים בדדליין
 

ספרו לי קצת על המאמרים שאני קונה בבקשה.


ובכן, כדי שהמאמרים שנספק יענו על הצורך שלך במדויק, ראשית אנו עורכים מולך אפיון (אונליין דרך האתר) כדי שנוכל "להיכנס לראש" שלך.
 
האפיון מבטיח שנבין את המטרה ואת הסביבה בה העסק פועל ונוכל להגדיר משימות בהתאם. לאחר מכן הדוקטור גולש לאתר של העסק ולומד על האופי שמשתקף ממנו. אז, בזמן כתיבת כל מאמר, אנשי המקצוע המיומנים שלנו מבצעים עוד התאמות וכיול נוסף בהקשר של מבנה האתר, מבנה התכנים הקיימים בו וגם התייחסות לקהל היעד ויצירת הקשרים מהטקסט אל אלמנטים ספציפיים באתר (פוטנציאל לקישורים להפניית הקורא לביצוע פעולה נדרשת בתוך האתר כגון הפניה לחנות, לקטגוריה, למוצר ספציפי, לטופס, לרשימת התפוצה, לעמוד הפיסבוק... לפי מטרת המאמר).
 
לאחר שהכל ידוע וברור, המאמרים נכתבים על ידי כותבים מקצועיים ומוגשים לעורכי התוכן של הדוקטור לבחינה וליטוש. 
רק כאשר הדוקטור מאשר שהמאמר עומד בסטנדרטים הגבוהים שלנו >> התוכן עובר אליך.

רוצה לשמוע עוד על התהליך הייחודי שלנו? הנציגים שלנו ממתינים לספר לך על 
קניית מאמרים איכותיים! צור קשר כעת0722-825-825
תהליך כתיבת מאמר שיווקי
 

למה מתאימים המאמרים שאני קונה?

 
טוב ששאלת! הרי הסבר על סוג תוכן זה.הסבר על כתיבה שיווקית.
שירות זה מספק מאמרים קידומיים לאתרי אינטרנט.
מאמרים הנקנים במסגרת חבילה זו מתאימה ל:
 • אתרי אינטרנט הזקוקים למאמרים לקידום אתרים.
 • קניית מאמרים לעמודים פנימיים באתר של העסק.
 • מאמרים לקידום המתאימים גם להפצה חיצונית באתרי מאמרים.
 • מאמרים המיועדים להעשרת האתר במילות מפתח וביטויים ספציפיים.
 • קניית מאמרים לצורך העשרת התוכן באתר והגדלת כמות התוכן שבו.
 • מאמרים לטובת יצירת קישורים מגוף המאמרים לעמודים ראשיים באתר.
קניית מאמרים במסגרת שירות זה כוללת ניסוח מאמר בהתאמה אישית לצורכי בעל האתר ולאחר הכרות מעמיקה עם האתר בו יפורסמו המאמרים ועם מטרותיו, מתוך כוונה לספק מאמרים הקולעים בדיוק לסוג האתר אשר בו יפורסמו.

רוצה לקבל פרטים נוספים על קניית מאמרים? המומחים שלנו ישמחו לספק לך את כל הפרטים!
צור קשר כעת
0722-825-825
הסבר אודות מאמרים שיווקיים
 

עוד משהו שכדאי שאדע על קניית מאמרים ב-Doctor Words?

 
אולי רק שניים או שלושה דברים נוספים.
 
אנו ב-Doctor Words מתמחים במגוון רחב של שירותי תוכן ומציעים לך קניית מאמרים בכל נושא ולכל צורך, בין אם קניית מאמרים להטמעה באתר הראשי של העסק או מאמרים אשר נועדו דווקא להטמעה באתרי מאמרים חיצוניים. 
 
מאז שהקמנו את Doctor Words, סיפקנו כמויות תכנים גדולות לקהל הלקוחות המרוצים שלנו. אנו מעסיקים כותבי מאמרים רבים וניתן לראות בקישורים לדוגמאות שמאמרים שנכתבו על ידי הצוות המקצועי שלנו מופיעים במקומות הראשונים במנועי החיפוש בביטויי זנב ארוך עם נפחי חיפוש גדולים. במקביל, אנו מתמחים גם במסעות פרסום המבוססים על תוכן שיווקי (רשתות חברתיות), קופירייטינג לעמודי נחיתה ומחזיקים בנסיון רב בהכרות עם דרישות התוכן של עמודי אתר ראשיים ועם האלגוריתמים המשתנים של מנועי החיפוש.
 
Doctor Words מאפשר ללקוחות מכל הארץ קניית מאמרים ותוכן איכותי במגוון שפות. עם קהל לקוחותינו נמנים בעיקר גופים גדולים ובינוניים הזקוקים לתוכן באופן שוטף, אך גם עסקים קטנים ובינוניים שצורכים תוכן באופן שוטף או זמני, וכן פרויקטים חד פעמיים המערבים אנשי מקצוע ממגוון תחומים (פרסום, קופירייטינג, מדריכי מכירות ושירות לקוחות, אנשי מדיה אינטרנטית ושיווק ברשתות חברתיות ובמנועי החיפוש... כל מה שקשור לתוכן ומערב כתיבת תוכן).
מאמרים שיווקיים ב-Doctor Words
נשמח לעמוד לשרותך!

לפרטים נוספים על קניית מאמרים, פנו לנציגינו כעת בטלפון 0722-825-825 או בטופס:
 
קניית מאמרים ב-Doctor Words

 

האם קניית מאמרים אכן תורמת לקידום האתר? ואם כן – כיצד זה מתרחש? האם כדאי לקנות מאמרים בזול או שעדיף להשקיע במאמרים איכותיים? והיכן ניתן לקנות מאמרים לקידום האתר במחיר משתלם במיוחד ובלי להתפשר על האיכות?
Doctor Words לשרותך עם כל התשובות לכל השאלות!

 
ככל שמאמרים קידומיים הולכים וממלאים את רשת האינטרנט במידע שאינו בעל ערך מוסף לגולש, הולך וגובר הצורך של בעלי עסקים להיות יכולים להזין תוכן איכותי לאתר האינטרנט העסקי שלהם ובכך להוכיח לקוראים – ודרך כך למנועי החיפוש השונים – כי האתר אכן עוסק בביטוי שהגולש חיפש מלכתחילה. 

נציגינו ממתינים לך בטלפון 0722-825-825 וישמחו לספק לך את כל הפרטים אודות קניית מאמרים איכותיים במבצע!
לקניית מאמרים בעלי ערך מוסף ותוכן איכותי - פנו כעת >>
 

קניית מאמרים כמהלך אסטרטגי לקידום האתר?

 
בהתאם לצורך הולך וגובר זה, קניית מאמרים בעברית ובכמויות גדולות היא תופעה הצוברת תאוצה ונמצאת במגמת עליה רצופה בקרב כל בעלי האתרים הרוצים לקדם את אתרם, כאשר איכות המאמר היא שם המשחק. בפשטות, האתר שמציג את התוכן האיכותי ביותר בנושא, אשר מדבר אל הקורא ומניע אותו לפעולה, הוא האתר שיועדף לבסוף על ידי מנועי החיפוש ויוצג לגולשים בתשובה לשאילתה הקשורה לביטוי אשר עליו נכתב המאמר.
 
אם כן, רכישת מאמרים מאפשרת לכל אדם לקדם את האתר שלו בתוצאות החיפוש וזאת פשוט על ידי כיסוי טווח גדול של ביטויים הרלוונטיים לתחום העיסוק. במקביל לכך, עבור מנועי החיפוש אשר סורקים את תוכן האתר, המאמרים הקידומיים הנם נקודת ציון חשובה ולעיתים קרובות מוצגים בתוצאות החיפוש בתשובה לשאילתת חיפוש ובכל מקרה תומכים בתהליכי קידום של ביטויים ראשיים. ואם העמוד מכיל אלמנטים שמסייעים לגולש להתמצא באתר ולמצוא את מבוקשו, הדבר מסייע רבות לקידום המאמר בתוצאות החיפוש.
 
אך לתשומת לבך! כפי שנפרט ביתר הרחבה בהמשך, מאמר העוסק בביטוי מסוים לא נועד להתחרות באתרים שלמים המוקדשים לנושא ספציפי ומקודמים כבר בביטויים ראשיים, כגון "צימרים" או "אשראי". לשם השגת תוצאות מקסימליות, קניית מאמרים נועדה יותר לקידום ביטויים כגון "איך להוזיל עמלות אשראי?" או "צימר רומנטי עם ג'קוזי בצפון". 
 

קניית מאמרים איכותיים לעומת קניית מאמרים בזול.


קניית מאמרים קידומיים בזול היא אופציה התחלתית מצוינת עבור אתרים הפועלים בסביבה לא תחרותית במיוחד. כך לדוגמא, אם אתה היחיד שמספק "עיצוב חדרי ילדים ברעננה", או אם את היא היחידה המציעה "קייטרינג חלבי בראשון לציון", אזי זה לא באמת משנה בשלב הראשוני מהי איכות המאמרים. מדוע? פשוט מכיוון שלמנוע החיפוש אין הרבה אלטרנטיבות להציג, ולכן יכול מאוד להיות שמאמר פשוט שתציבו באתר אכן יתקדם בתוצאות החיפוש ויוצג בין התוצאות הראשונות. כמובן שאופציה זולה זו ניתנת לעקיפה על ידי כל מתחרה חדש שישקיע בתוכן איכותי העוסק באותו הביטוי ובכל זאת, בעלי עסקים רבים בוחרים להקטין את ההשקעה שלהם בתוכן ולקנות מאמרים בזול. קניית מאמרים בזול - פנו אלינו כעת >>

 
אך כדאי לזכור, מעט מאוד אתרים אכן פועלים ללא תחרות וברוב המקרים התחרות היא רבה מכפי שניתן לשער בתחילה. ניתן לאמוד את התחרות בפשטות על ידי חיפוש הביטוי במנוע החיפוש. גוגל, לדוגמא, מדווח בדף התוצאות שהוא מציג (מתחת לתיבת החיפוש) את כמות התוצאות שנמצאו. כך יוצא, שכמעט כל ביטוי בעברית או באנגלית שתקישו במנוע החיפוש יתבטא באלפי או מאות אלפי תוצאות. ועל כן, מומלץ לרוב להשקיע מראש בקניית מאמרים איכותיים יותר, המכילים טאץ' שיווקי וחשיבה על קהל היעד - ומניעים אותו לפעולה באופן מובהק. קניית מאמרים איכותיים יספקו עבור בעל האתר יחס עלות-תועלת טוב בהרבה מאשר מאמרים קידומיים פשוטים וישרתו את מטרתם גם בטווח הארוך. קניית מאמרים עם טאץ' שיווקי - נשמח לספק פרטים נוספים >>

נציגינו ממתינים לך בטלפון 0722-825-825 וישמחו לספק לך את כל הפרטים אודות קניית מאמרים שהיא משתלמת במיוחד!
 

קניית מאמר לקידום מילות מפתח - זו רק חלק מהתמונה.

 
רבים מבעלי האתרים אינם מודעים למה שכל מקדם אתרים לוקח כמובן מאליו: כאשר אנו קונים מאמר העוסק בביטוי מסוים במטרה לקדמו, כדאי לשים לב שהביטוי שאנו רוצים לקדם הוא בדרך כלל רק "ביטוי זנב" של ביטוי ראשי יותר (לדוגמא, "עורך דין לתעבורה במרכז" הוא ביטוי זנב של "עורך דין לתעבורה", שהוא בתורו ביטוי זנב של הביטוי הראשי "עורך דין") כך שבבואנו לרכוש מאמרים בקנייה מרוכזת, מומלץ לקחת בחשבון את כלל הנגזרות של הביטוי – אם הן אכן רלוונטיות לפעילות העסקית שלך. בסופו של דבר, באתר צריכים להיכלל מאמרים שונים העוסקים בכלל הביטויים הרלוונטיים הללו, כאשר בבסיס הפירמידה יהיו הביטויים הארוכים יותר, שהתחרות עליהם קטנה יותר, ובראש הפירמידה יתנוסס הביטוי הראשי ויקבל תמיכה מבסיס רחב של ביטויים המובילים אליו ומחזקים אותו בתודעת מנוע החיפוש.
 
קניית מאמרים בכמות גדולה עונה כמובן על הצורך הזה להכיל את כל הספקטרום, מביטויי הזנב הארוך ועד הביטויים הראשיים, בכל תחום שהוא. די לבחון את המתרחש באנציקלופדיה האינטרנטית החופשית ויקיפדיה, בה מגוון רחב מאוד של תכנים מקשרים (דרך ביטויים בגוף הטקסט) אל תכנים אחרים הקשורים לאותו התוכן. והתוצאה? כמעט כל ביטוי שתחפשו יכיל בראש תוצאות החיפוש את הערך מויקיפדיה (אם ישנו ערך כזה, כמובן). בדרך זו, ניתן לאורך הזמן לקדם גם ביטויים תחרותיים יותר, הנתמכים על ידי רשת רחבה של ביטויים פחות רחבים שגם הם מקודמים.
 
רוצה לקנות מאמרים לאתר בכמות גדולה או בדדליין מסוים? צור קשר כעת בטלפון 0722-825-825 או מלא את הפרטים הבאים ונציגינו יחזרו אליך!

 
 
לייבסיטי - בניית אתרים